Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin zakupów

     

Regulamin zakupów

   1.
Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.
       
   2.
Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek.

   3.
Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  

   4.
Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT lub  paragon fiskalny. 
       
   5.
Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem DPD.
Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.
     

   6.
      Możliwe są następujące formy płatności:  
  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.  
  •  Za pobraniem. Pakujemy i wysyłamy towar po przyjęciu zamówienia. Klient płaci przy odbieraniu paczki u listonosza lub kuriera.

Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności i przesyłki  określone są w cenniku transportu.

   7.

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni.
 
  8.
W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności oraz paragonem dołączonym do zakupionych artykułów, należy odesłać na adres magazynu:
FH-P MAG, ul. Karłowicza 10, 09-200 Sierpc
9
                     

 Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

  10

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 

 

Zmiany w regulaminie zakupów:

-zmiana na dzień 26-02-2014 zaktualizowano pkt 7 usuwając tekst:"nie odpowiadamy za opóżnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską."

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl